Par mums

vIT WEB Studija

Mājas lapu un Interneta veikalu izstrāde
Par mums

Mēs veicam visu veidu WEB pakalpojumus

Īsi par mums
Mūsu studijas galvenais uzdevums ir mājas lapu profesionālā izstrāde un popularizēšana. Mājas lapas izstrāde ietver izveidošanu, dizainu, hostingu un atbalstu. Mūsu studija izstrādā lielas korporatīvās web lapas, kā arī interneta veikalus, izvietošanas lapas un interneta portālus, galerijas, mājas lapas ar bukinga un produkta personālīzācijas iespējām, aukcionus, portfolio lapas, tiešsaistes kāzas un jebkādus citus notikumu uzaicinājumus. Mūsu uzņēmuma speciālisti palīdzēs jums izvēlēties web lapas dizainu un atradīs optimālu risinājumu jūsu biznesam.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS

Atšķirībā no daudziem, mēs piedāvājam reāli kvalitatīvus darbus – ar mūsdienīgu dizainu un par pieņemamām cenām.
Kompleksie risinājumi
Jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu paku vienā vietā. Mēs piereģistrēsim domēnu un hostingu, veiksim SEO optimizāciju un, protams, izstrādāsim web lapu vai interneta veikalu.
Mūsdienu tehnoloģijas
Visos mūsu projektos ir pilnīgs modernu risinājumu klāsts, gan dizaina, gan tehniskā ziņā.
Individuāla pieeja
Katram mūsu klientiem mēs atradīsim vislabāko risinājumu un piedāvāsim vislabāko cenas un vērtības attiecību.

Process

Ka mēs veidosim projektu

05 Soļi

1
01. Pirmais kontakts
Kopīgas diskusijas par topošās web lapas principiem. Tiek analizēta no klienta saņemtā informācija (īss apraksts, vēlmes, komentāri). Nākamais solis – līguma parakstīšana.
2
02. Dizaina izvēle
Šajā posmā galvenais uzdevums ir izvēlēties un pielāgot mājas lapas dizainu. Mēs nodrošināsim jums vairāk nekā 5000 web lapu dizaina kolekciju no dažādām nozarēm.
3
03. Projekta saturs
Sākam pievienot rakstus, tekstus, fotoattēlus utt. Visu saturu klients nosūta, izmantojot e-pastu, Dropbox, Google disku.
4
04. Testēšana
Funkcionālās daļas un lietošanas vienkāršības pārbaude. Mājas lapas ātruma uzlabošana. SEO pielāgošana pēc pieprasījuma.
5
05. Projekta piegāde
Pēc projekta pabeigšanas mēs garantējam, ka nākamo 6 mēnešu laikā mēs atrisināsim visas tehniskās un administratīvās problēmas.

Lai pieprasītu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu sociālos kanālus.

Mēs esam pieejami 8 stundas dienā!
Sazinities, lai pieprasītu detalizētu jūsu pieprasījuma analīzi un novērtējumu.